Červen 2012

Úvod do hry

4. června 2012 v 0:22 ÚVOD
Tohle je realita. Svět, ve kterém se nacházíme, je ten, který všichni známe... Představte si, že jdete po ulici... Přemýšleli jste už někdy nad tím, jestli ta dívka s rudou rtěnkou nalevo není upír? Nebo ten rozcuchaný chlápek na druhém chodníku vlkodlak?
Někteří možná ano, někteří možná ne... A co když je tomu opravdu tak? Nikdy nevíte, kdo se v kom skrývá, kdo vám co tají... Proč ty nejhorší učitelky matiky snad nikdy nezestárnou a stejně jako učili vaše rodiče, učili i vás a budou učit i vaše děti... Možná jejich tajemstvím není L'oreál. Možná je v tom jejich krev...
Správný upír se nikdy neprozradí. Stejně tak vlkodlak. Čekal by je v lepším případě trest. V tom horším by mu to lidé opravdu uvěřili... A potom... By byli všichni ohroženi.
A tady si můžete vyzkoušet na vlastní kůži, jaké to je být v dnešním světě upírem, napůl vlkem anebo třeba jaké to je být člověkem, který se nějakým způsobem mezi upíry či vlkodlaky zaplete anebo třeba jaké to je být jedním z mála lidí, kteří o těchto existencích vědí a rozhodli se je lovit...

Vyberte si postavu (Jakákoli známější asijská osobnost [korejec, japonec, číňan atd...]) a vítejte mezi námi! ---> ÚVOD ---> PRAVIDLA --> POSTAVY --> PŘIHLÁŠKA

ČLOVĚK,UPÍR,VLKODLAK, LOVEC

4. června 2012 v 0:15 POSTAVY
ČLOVĚK:
Changjo (Teen Top) - Changjo Phatomhive
Kim Seon Yu -Kim SeonYu
Lee L.Joe (Teen Top) - Byunghun Shirakiin
Lee Dong Hun - Lee Dong Hun
Hwang Min Hyun (NU'EST) - Hwang Min HyunUPÍR:
Kris (EXO-M) - Kris Faustus
JR (Nu'est) - Jonghyun Sebastian
Die (Dir en grey) - Daisuke Andou
Yusuke Yamamoto - Yusuke Yamamoto
Shinya (DEG) - Shinya Nemuranai
Lee Joon (MBLAQ) - Joon Kanata
Dongmin (Chaos) - Dongmin MichaelisVLKODLAK:
JiHoon Giou (Rain) -Jihoon Giou
C.A.P (Teen Top) - Minsoo MiketsukamiLOVEC:Interakce mezi upíry a vlkodlaky

4. června 2012 v 0:01 ÚVOD
Stane se málokdy, ale stát se může. Vlkodlak málokdy zaútočí na upíra, protože upír není živý a vlkodlakovi "nevoní" tolik, co živý tvor. Někdy se to ale stát může, že upír zkříží cestu hladovému vlkodlakovi. To potom vlkodlak zaútočí. Málokdy ale upíra vážně potrhá, protože upír se narozdíl od člověka nebo zvířete dokáže lépe bránit. Díky své abnormální síle se síle vlkodlaka vyrovná, takže může jeho útok odrazit a utéct. Jakmile je upír pokousaný vlkodlakem, prokletí působí stejně, jako na živého člověka... Síla takto pokousaného upíra se může ještě několikrát znásobit, stejně tak smysly, bystrost, rychlost a takto pokousaný upír se stejně, jako vlkodlak, při úplňku mění ve vlka. Proměněný upír ve vlka se chová jako vlkodlak, ale jeho kousnutí kletbu nepřenáší a ani krev nesaje, jako upír, tudíž jen trhá a požírá maso. Člověk napadený takto proměněným upírem se nepromění ani ve vlkodlaka, ani v upíra. Toto prokletí má ale na upírovi jen omezenou působnost. Upíři vstřebávají krev a nahrazují ji krví vypitou. Proto v momentě, kdy vlkodlakem prokletý upír "vymění" svou krev - vypije dost krve na nahrazení té staré, přestane prokletí působit (i síla se mu vrátí k jeho původnímu normálu). Většinou jde o období ne delší než měsíc.

Zároveň se může stát, že upír vysaje vlkodlaka. Vlkodlak v lidské podobě je sice silnější než člověk, takže se dost možná ubrání, ale jsou potyčky, kdy upír přeci jen vlkodlaka kousne a vysaje alespoň část jeho krve... S upírem se stane něco podobného, jako když vypije upíří krev - začne se chovat divočeji, skoro jako zvíře. Trvání je stejné, jako s upíří krví. Ne více, než několik hodin. Síla působení závisí na jednotlivci a na tom, jak se dokáže ovládat. Vlkodlak pokousaný upírem nezemře. Díky své extrémní schopnosti regenerace se mu rychle vytvoří nová krev. Přenese se do něj ovšem trocha viru a stane se z něj částečně upír. Stejně jako v prvním případě - jeho síla se znásobí, stejně jako všechny smysly a podobně. Chuť po krvi bude silnější, protože najednou bude mít pocit potřeby krve ke svému životu a v lidské podobě dokáže stejně jako upír svými špičáky sát krev ze zvířat nebo lidí. Tato částečná proměna je ale také jen dočasná a to konkrétně do dalšího úplňku, kdy je proměna ve vlkodlaka nejsilnější a vlkodlak tak vypudí veškeré zbytky viru ze své krve.

ČLOVĚK

3. června 2012 v 23:57 ÚVOD
Do této hry můžete vstoupit i jako člověk. A vzhledem k tomu, že většina z vás asi opravdu člověkem bude, potom snad není nutné další rozepisování. Žijete tak, jak žijete. Ve sladké nevědomosti, krmeni jen bájnými mýty a pověrami, pohádkami a Stmíváním.

LOVCI

3. června 2012 v 23:57 ÚVOD
Kde existují upíři či vlkodlaci, tam existují také lovci. Jde o lidi, kteří se nějakým způsobem dozvěděli o existenci těchto tvorů. Většinou se to ale dědí z rodičů na děti. Původně se jednalo o lidi, kterým upír nebo vlkodlak zabil někoho z rodiny. Ještě v dobách, kdy existence těchto tvorů byla všeobecně známá. Takoví lidé potom zasvětili svůj život lovení těchto "bestií". Bezpečně věděli, co na ně platí, jak jim mohou ublížit a jak je zabít. Své znalosti poté předali svým dětem, aby zajistili, že upíři i vlkodlaci budou dál loveni.

Socializace (přizpůsobení dnešnímu světu)

3. června 2012 v 23:56 UPÍŘI - Kuei-jin
Upíři se v dnešní době dělí na tři skupiny:
Starší - Ti co jsou na tomto světě už nějaké to století. Je to hrstka mocnější upíru, kteří ostatní upíry převyšují nejen silou, ale mnohem lépe vyvinutějšími schopnostmi. Tím, že jsou nejsilnější , také dávají pozor na dodržování pravidel .

Čistorodní - Ti kteří se už jako upíří narodí a díky tomu už od začátku mají své místo mezi smetánkou jisté, protože jich příliš není. Ne vždy se dokáže upír na tolik ovládnout, aby ženu při samotném aktu nezabil. Jsou o dost silnější než novorodí, ale rozhodně svou silou nestačí na Starší.

Novorodí- Jsou to ti, co byli v upíra proměněni. Díky tomu jsou velmi slabí a převážně potřebují ochranu jiného silnějšího upíra, aby ho silnější nechali na pokoji.

Historie

3. června 2012 v 23:55 UPÍŘI - Kuei-jin
Asijská rasa upírů jsou potomky Wan Xian, mocných válečníků nebes, jenž bojovali proti démonům a pekelným stvořením. Po staletích ale objevili sílu ukrytou v krvi, stali se chamtivými a toužili po stále větší moci. Příliš se chováním nelišili od ostatních upírů. Vedli krvavé konflikty mezi sebou navzájem a na smrtelnících si vybírali krvavou daň. Netrvalo dlouho a nebesa nebyla ochotna tyto zvěrstva dál tolerovat. Uvrhly tedy na Wan Xian kledbu, jenž z nich učinila Wan Kuei, deset tisíc nemrtvých. Kuei-jin, jak se v současnoti nazývají, zápasí každou noc svého neživota s temnou stránkou své osobnosti a snaží se vykonat to, kvůli čemu byli přivedeni zpět. Jen tím obnoví soulad s vesmírným řádem a vrátí se do karmického cyklu. Jedinou další alternativou je návrat do pekla, ze kterého vzešli. Netřeba podotýkat, že jen málokterým se tohoto stavu "osvícení" podaří dosáhnout.

Jelikož Kuei-jin jsou v podstatě napůl démony, duše každého z nich je rozpolcena na dvě části. Jedna je jeho lidská podstata zvahá Hun a druhou je démon zvaný P´o. Démon se neustále snaží získat kontrolu nad upírem. Jeho potlačení občas upíra stojí ohromné úsilí.

Slabosti

3. června 2012 v 23:54 UPÍŘI - Kuei-jin
Jedna z mála slabých stránek upíra je slunce. Jejich kůže může být slunečními paprsky vážně poraněna a v případě, že by upír strávil na přímém slunci nepřijatelně dlouhou dobu (pro mladé upíry stačí několik minut, čím jsou starší, tím se doba prodlužuje), mohl by "zemřít". To však platí pouze pro přímé sluneční paprsky, ne pro denní světlo všeobecně. Proto když je zcela pod mrakem, upíři se můžou venku volně pohybovat. Stejně tak, pokud své tělo bezpečně ochrání před slunečními paprsky.
Čím je upír starší, tím více je jeho kůže schopná si slunci přivyknout, ale také se to odvíjí od toho, kolik krve upír vypije. Zranění - popálení - způsobené sluncem se nikdy nezregeneruje, aniž by upír nepřijal čerstvou krev.
Jediný způsob, jak spolehlivě zabít upíra je upálení. Stejně jako přímé sluneční paprsky, oheň upíry zraňuje, dokonce silněji, než člověka. Upír se snadno ohněm popálí a také platí, že pro regeneraci popálení ohněm je nutné přijmout čerstvou krev.