ČLOVĚK

3. června 2012 v 23:57 |  ÚVOD
Do této hry můžete vstoupit i jako člověk. A vzhledem k tomu, že většina z vás asi opravdu člověkem bude, potom snad není nutné další rozepisování. Žijete tak, jak žijete. Ve sladké nevědomosti, krmeni jen bájnými mýty a pověrami, pohádkami a Stmíváním.


Pokousání upírem: Může se stát, že upír člověka zcela nevysaje, ani nijak moc, jen kousne a napije se, tudíž člověku zbude dost krve na život. Takovýto člověk se pouze nakazí virem. Zdravý, mladý člověk s imunitou v pořádku by se již dnes měl s virem vyrovnat, ovšem několik dní bude trpět v bolestech a horečkách. Starší, slabší nebo nemocní jedinci by na takovouto nákazu podlehli.
Nicméně by se tohle podle pravidel starších dít nemělo. Většinou se něco takového stane například při milostných hrátkách mezi člověkem a upírem. A ty jako takové jsou zakázány. Upír se nesmí zamilovat a nijak více sblížit s člověkem. V krajních případech to upíři řeší tak, že takového člověka promění v upíra, aby si ho získali na svou stranu a mohli s ním být na věky. Může se ale stát, že to upír udělat nechce. A potom člověka v zápalu vášně pokouše. Tímto upír prozradí svou existenci obyčejnému člověku, který zůstane naživu, což je vysloveně proti pravidlům. Pokud se o něčem takovém dozví starší nebo pokud člověk začne šířit řeči o upírech, jedná se o vážné porušení upířích pravidel, které starší většinou řeší okamžitým zabitím pokousaného člověka a vážným trestem -někdy i upálením pro upíra.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama