LOVCI

3. června 2012 v 23:57 |  ÚVOD
Kde existují upíři či vlkodlaci, tam existují také lovci. Jde o lidi, kteří se nějakým způsobem dozvěděli o existenci těchto tvorů. Většinou se to ale dědí z rodičů na děti. Původně se jednalo o lidi, kterým upír nebo vlkodlak zabil někoho z rodiny. Ještě v dobách, kdy existence těchto tvorů byla všeobecně známá. Takoví lidé potom zasvětili svůj život lovení těchto "bestií". Bezpečně věděli, co na ně platí, jak jim mohou ublížit a jak je zabít. Své znalosti poté předali svým dětem, aby zajistili, že upíři i vlkodlaci budou dál loveni.


V dnešní době i lovci sami přísně tají existenci upírů i vlkodlaků, hned z několika důvodů. Ten první je, že z většiny,kdyby se snažili někoho o existenci těchto tvorů přesvědčit, pravděpodobně by jim to nevěřil a nechal je zavřít do blázince a názorná ukázka by byla příliš nebezpečná. Dovést neznalého člověka mezi přeměněné vlkodlaky nebo mezi hladové upíry by mohlo znamenat katastrofu a místo toho, aby člověk uvěřil, by v bolestech zemřel.
Další důvod utajování je všeobecná panika. Chaos, který by to způsobilo. I když si upíři a vlkodlaci myslí opak, fakt, že by jejich existence vyšla najevo by je mohl posílit - existuje mnoho fanatiků po nesmrtelnosti,kteří by se chtěli nechat úmyslně nakazit, zároveň by upíři a ani vlkodlaci neměli důvod se skrývat a volně by chodili lovit mezi lidi... A přesně tohle lovci nemohou dopustit.
Proto své řemeslo přísně tají a předávají své znalosti jen těm, kterým mohou stoprocentně věřit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama