Schopnosti

3. června 2012 v 23:36 |  VLKODLACI
Vlkodlak proměněný během lidského života: Během prvních tří dnů po prokletí nabývá postupně nadlidské síly, rychlosti a všechny jeho smysly se značně znásobí. Vidí i ve tmě, cítí jako honácký pes, slyší každé šustnutí. Proměněný vlkodlak nemůže ovlivnit, kdy se stane vlkem. Mění se vždy při úplňku, den před ním a den po něm, jakmile vyjde měsíc. Jakmile se vlkodlak promění, ztrácí kontrolu nad tělem a stává se z něj krvelačné zvíře. Jen výjimečně se stane, že se proměněný vlkodlak ve formě vlka ovládne. Pokud ano, je většinou vlkodlakem už nejméně několik desetiletí a vyžaduje to opravdu silnou vůli.


Vlkodlak k životu čerstvou krev bezprostředně nepotřebuje. Každý vlkodlak, ať v lidské nebo vlčí formě, prahne po masu. Vlkodlaci loví převážně jen proto, že když se z nich kolem úplňku stane zvíře, pohánějí je pudy a neskonalá touha po čerstvém masu a krvi. Pokud se jim kořisti nedostane, jejich život to neovlivní.
Vlkodlak je nesmrtelný. Pokud se vlkodlak stane z dospělého člověka, zůstane mu podoba toho věku, ve kterém byl prokletý. Pokud se vlkodlak stane z dítěte, přestane stárnout až v dospělosti, jakmile je jeho tělo plně vyvinuté. Stejně tak pokud se vlkodlak vlkodlakem narodí - stárnout přestane až v dospělosti.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama