Socializace (přizpůsobení dnešnímu světu)

3. června 2012 v 23:43 |  VLKODLACI
Postupem času se začali vlkodlaci šikovat a vznikla tak společenství. Různá společenství jsou po celém světě. Nejznámější a nejobávanější je spolek Licantro (ve hře je to místní spolek vlkodlaků) . Společenství většinou vedou buď dost staří vlkodlaci, kteří už alespoň částečně dokážou vnímat i v přeměněné formě a nebo ti, kteří se vlkodlakem už narodili a svou silou tak vynikají nad ostatní a mohou je tedy snadněji usměrňovat. Každé společenství má za úkol přijmout nové vlkodlaky, poučit je o Legendě a také hlídají, aby se vlkodlaci neprozradili. Pokud někdo z vlkodlaků zabije člověka na veřejném místě, to zrovna Licantro přes své konexe zařídí, aby zmizely veškeré stopy a podezření. Je to v jejich vlastním zájmu. Lidstvo se nesmí dozvědět, že vlkodlaci existují. Lidí je stále převaha a pokud by to vyšlo najevo, rozpoutala by se jedině válka, která by nemusela ani pro vlkodlaky dobře dopadnout...


Každý nově proměněný vlkodlak si přivlastní vlkodlačí instinkty a tím i sám hledá své druhy, někoho, jemu podobného, protože stejně jako vlci žijí instinktivně ve smečkách, vlkodlaci žijí ve společenstvích. Proto se málokdy stane, že se objeví vlkodlak, který nezná pravidla společenství.
Vlkodlak, patřící do společenství nesmí svůj rod ohrozit. Jakmile bezmyšlenkovitě provede něco, čím ohrozí prozrazení vlkodlaků, je vůdci společenství patřičně potrestán. Vlkodlak je možná nesmrtelný a všechna jeho zranění se hojí, ale rozhodně dost dobře cítí bolest jakéhokoliv zranění, které je mu způsobeno. Proto se tresty vlkodlaků liší, od klasického zbičování až po nepříjemné, bolestivé mučení.
Trest vždy určí vůdce společenství nebo jeho "místní odnože".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama